zlato, striebro a drahé kovy

4

Spotové obchody so zlatom a striebrom

goldbull 27. augusta 2013

Spotové zlato (AUX) a spotové striebro (XAG) sú obchodovateľné komodity, ktoré IronFX ponúka s najlepšími spreadmi na trhu, pričom so spotovými obchodmi sa nespája žiadne ďalšie devízové riziko. Spotové obchody sa uskutočňujú podobne ako obchody na devízovom trhu, pričom investori otvárajú krátke a dlhé pozície na ceny kovov. Pre spotové obchody so zlatom a striebrom neexistuje centralizovaný trh, preto je obchodovanie možné 23 hodín denne päť dní v týždni. IronFX ponúka CFD na spotové kovy v USD aj v EUR.

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa investori rozhodnú obchodovať na spotových trhoch s kovmi:

 • Diverzifikujte svoje portfólio: Investori využívajú výhody spotového obchodovania s kovmi, ktoré sa stávajú novou triedou aktív v rámci väčšieho a dobre vyváženého obchodného portfólia.
 • Možnosti hedgingu: Spotové obchody s kovmi poskytujú skvelé príležitosti na hedging na každom likvidnom trhu, pričom investori získajú viac expozičných príležitostí pri obmedzenom riziku.
 • Obchodujte so zlatom a striebrom a využite skutočnosť, že spotové kovy sa stávajú silnou triedou aktív. IronFX ponúka CFD naspotové obchody s kovmi v USD aj v EUR prostredníctvom svojich mnohonásobne ocenených obchodných platforiem.

Spoločnosť IronFX je svetovým lídrom v online obchodovaní s devízami (forex), komodity a spotové obchody s kovmi, rozdielovými kontraktmi (CFD) na americké a britské akcie. Spoločnosť vykonáva svoju činnosť v súlade s európskou smernicou o trhu s finančnými nástrojmi (MiFID) a podlieha autorizácii a regulácii zo strany Financial Conduct Authority (Registračné číslo 585561), ASIC (AFSL číslo 417482), FSP (Registračné číslo FSP 298966), CRFIN (Membership no. A-8), CySEC (Licencia číslo 125/10).

Bezpečnosť finančných prostriedkov našich klientov je pevnou súčasťou našej filozofie spoločne s poskytovaním bezkonkurenčných obchodných podmienok a zákazníckej podpory. S našou celosvetovou reputáciou za výnimočnosť, dobrým menom a mnohonásobne ocenenými službami majú naši klienti istotu, že sa o ich finančné prostriedky staráme bezpečne, transparentne a poctivo.

V snahe ponúknuť čo najvyššiu úroveň ochrany spoločnosť IronFX zaobchádza so všetkými svojimi klientmi ako s retailovými klientmi. Keďže sme členom Kompenzačného fondu investorov, naši klienti môžu mať nárok na finančnú náhradu v prípade našej neschopnosti splniť si svoje finančné záväzky.

ako obchodovať zlato

ako obchodovať zlato

Prečo si vybrať IronFX

  • Najlepšie spready na trhu od 0 pip
  • 1 účet 15 platforiem
  • Viac ako 200 obchodovateľných nástrojov
  • Okamžité uskutočnenie príkazov bez zdržania či meškania
  • Flexibilná finančná páka až do 1:500
  • Nulové poplatky na všetky vklady/výbery
Share Button

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!